Record Second League Division B Gruppe 2 (-2023) 20/21
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
15 |
10 |
3 |
2 |
2.20 |
33:11 |
268 |
Away record |
15 |
8 |
2 |
5 |
1.73 |
23:16 |
204 |
Overall balance |
30 |
18 |
5 |
7 |
1.97 |
56:27 |
236 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
First Round |
Wed Aug 5, 2020 |
4:00 PM |
H |
|
|
Zvezda S-Pb |
4-3-3 Attacking |
206 |
3:4 on pens |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Aug 9, 2020 |
5:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Zenit Irk. (16.) |
4-3-3 Attacking |
280 |
1:1 |
2 |
Wed Aug 12, 2020 |
4:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Chita (16.) |
4-3-3 Attacking |
260 |
4:2 |
3 |
Sun Aug 23, 2020 |
3:00 PM |
H |
(5.)
|
|
Smolensk (6.) |
4-3-3 Attacking |
220 |
2:0 |
4 |
Sat Aug 29, 2020 |
3:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Energia V. Luki (12.) |
4-3-3 Attacking |
x |
0:2 |
5 |
Sun Sep 6, 2020 |
3:00 PM |
H |
(2.)
|
|
Leningradets (6.) |
4-3-3 Attacking |
250 |
3:0 |
6 |
Sat Sep 12, 2020 |
4:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Dynamo 2 (8.) |
4-3-3 Attacking |
180 |
2:4 |
7 |
Sun Sep 20, 2020 |
12:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Zenit 2 S-Pb (13.) |
4-3-1-2 |
398 |
3:1 |
8 |
Sun Sep 27, 2020 |
1:30 PM |
H |
(2.)
|
|
Zvezda S-Pb (14.) |
4-3-3 Attacking |
250 |
0:0 |
9 |
Sat Oct 3, 2020 |
1:30 PM |
H |
(2.)
|
|
Loko-Kazanka M. (7.) |
4-3-3 Attacking |
262 |
4:1 |
10 |
Fri Oct 9, 2020 |
5:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Murom (6.) |
4-3-3 Attacking |
1.040 |
1:2 |
11 |
Tue Oct 13, 2020 |
12:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Rodina Moscow (5.) |
4-3-3 Attacking |
x |
2:3 |
12 |
Sun Oct 18, 2020 |
1:30 PM |
H |
(2.)
|
|
Torpedo Vlad. (4.) |
4-3-3 Attacking |
224 |
1:2 |
13 |
Sun Oct 25, 2020 |
11:00 AM |
A |
(2.)
|
|
Kolomna (15.) |
4-3-3 Attacking |
|
1:1 |
14 |
Sun Nov 1, 2020 |
11:00 AM |
A |
(2.)
|
|
Znamya Truda (12.) |
4-3-3 Defending |
x |
3:0 |
15 |
Sat Nov 7, 2020 |
12:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Dolgoprudnyi (1.) |
4-3-3 Attacking |
250 |
1:1 |
16 |
Thu Nov 12, 2020 |
2:00 PM |
A |
(4.)
|
|
Dolgoprudnyi (1.) |
4-3-3 Attacking |
x |
1:0 |
17 |
Thu Apr 1, 2021 |
5:00 PM |
A |
(4.)
|
|
Torpedo Vlad. (3.) |
4-1-3-2 |
260 |
0:2 |
18 |
Tue Apr 6, 2021 |
2:00 PM |
H |
(2.)
|
|
Rodina Moscow (7.) |
3-4-2-1 |
300 |
1:0 |
19 |
Mon Apr 12, 2021 |
3:00 PM |
H |
(2.)
|
|
Murom (9.) |
4-3-3 Attacking |
250 |
4:1 |
20 |
Sun Apr 18, 2021 |
5:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Loko-Kazanka M. (8.) |
4-4-2 Diamond |
201 |
1:2 |
21 |
Sat Apr 24, 2021 |
2:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Zvezda S-Pb (9.) |
3-4-2-1 |
350 |
0:0 |
22 |
Thu Apr 29, 2021 |
4:00 PM |
H |
(2.)
|
|
Zenit 2 S-Pb (4.) |
4-2-3-1 |
350 |
0:1 |
23 |
Thu May 6, 2021 |
2:00 PM |
H |
(4.)
|
|
Dynamo 2 (2.) |
4-3-1-2 |
430 |
2:1 |
24 |
Tue May 11, 2021 |
12:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Leningradets (5.) |
4-2-3-1 |
125 |
1:0 |
25 |
Tue May 18, 2021 |
2:00 PM |
H |
(4.)
|
|
Energia V. Luki (10.) |
4-3-1-2 |
150 |
3:0 |
26 |
Sun May 23, 2021 |
3:00 PM |
A |
(4.)
|
|
Smolensk (12.) |
4-3-1-2 |
500 |
1:0 |
27 |
Sun May 30, 2021 |
3:00 PM |
H |
(4.)
|
|
Znamya Truda (12.) |
3-4-2-1 |
294 |
3:0 |
28 |
Fri Jun 4, 2021 |
5:00 PM |
H |
(4.)
|
|
Kolomna (15.) |
4-3-1-2 |
250 |
4:1 |
29 |
Sat Jun 12, 2021 |
Unknown |
A |
(4.)
|
|
Chita (14.) |
? |
|
0:3 |
30 |
Tue Jun 15, 2021 |
Unknown |
A |
(3.)
|
|
Zenit Irk. (16.) |
? |
|
0:3 |