Rodina Moscow
Info
Game plan
Record Second League Division B Gruppe 2 (-2023) 19/20
Matches | Wins | Draws | Losses | ø pts | Goals | ø spectators | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Home record | 8 | 3 | 2 | 3 | 1.38 | 15:14 | 156 |
Away record | 9 | 3 | 2 | 4 | 1.22 | 12:17 | 600 |
Overall balance | 17 | 6 | 4 | 7 | 1.29 | 27:31 | 391 |
Russian Cup
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
First Round | Sat Jul 20, 2019 | 2:00 PM | A | Strogino Moscow | 4-2-3-1 | 400 | 2:3 | ||
Second Round | Sun Jul 28, 2019 | 3:00 PM | H | Veles Moscow | 4-2-3-1 | 150 | 0:2 |
Second League Division B Gruppe 2 (-2023)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tue Jul 16, 2019 | 4:30 PM | A | (8.) | Leningradets (5.) | 4-2-3-1 | 400 | 2:2 | |
2 | Wed Jul 24, 2019 | 3:00 PM | H | (5.) | Loko-Kazanka M. (3.) | 4-4-2 double 6 | 200 | 2:3 | |
3 | Thu Aug 1, 2019 | 4:00 PM | A | (8.) | Znamya Truda (9.) | 4-4-2 double 6 | 700 | 2:1 | |
4 | Fri Aug 9, 2019 | 3:00 PM | H | (12.) | Murom (8.) | 4-4-2 double 6 | 100 | 0:2 | |
5 | Fri Aug 16, 2019 | 5:00 PM | A | (13.) | FK Dolgoprudnyi (8.) | 4-4-2 Diamond | 750 | 2:0 | |
6 | Fri Aug 23, 2019 | 3:00 PM | H | (13.) | Torpedo Vlad. (1.) | 4-2-3-1 | 350 | 4:2 | |
7 | Fri Aug 30, 2019 | 4:00 PM | A | (13.) | Veles Moscow (5.) | 4-2-3-1 | 200 | 1:2 | |
8 | Fri Sep 6, 2019 | 2:00 PM | H | (13.) | Zvezda S-Pb (14.) | 4-2-3-1 | 100 | 3:1 | |
9 | Sat Sep 14, 2019 | 1:00 PM | A | (10.) | Zenit 2 S-Pb (1.) | 4-2-3-1 | 454 | 1:0 | |
10 | Sun Sep 22, 2019 | 2:00 PM | H | (11.) | Energia V. Luki (9.) | 4-2-3-1 | 100 | 1:1 | |
11 | Sat Sep 28, 2019 | 2:00 PM | A | (11.) | Kolomna (13.) | 4-2-3-1 | 700 | 0:0 | |
12 | Sat Oct 5, 2019 | 2:00 PM | A | (10.) | Pskov-747 (5.) | 4-2-3-1 | 500 | 1:2 | |
13 | Sat Oct 12, 2019 | 2:00 PM | H | (9.) | Olimp Khimki (6.) | 4-2-3-1 | 100 | 2:2 | |
14 | Fri Oct 18, 2019 | 4:00 PM | A | (9.) | Loko-Kazanka M. (10.) | 4-2-3-1 | 200 | 5:1 | |
15 | Sat Oct 26, 2019 | 2:00 PM | H | (10.) | Znamya Truda (11.) | 4-2-3-1 | 150 | 2:1 | |
16 | Sat Nov 2, 2019 | 4:00 PM | A | (8.) | Murom (6.) | 4-2-3-1 | 1.500 | 3:4 | |
17 | Sat Nov 9, 2019 | 2:00 PM | H | (8.) | FK Dolgoprudnyi (2.) | 4-2-3-1 | 150 | 1:2 |