For using this site, please activate JavaScript.

Matches Oct 19, 2020

Matchday 4
1. FC Köln 1. FC Köln 1:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 1:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 5
SV Meppen SV Meppen 0:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Semi-Finals 1st Leg Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 0:1 Zamalek SC Zamalek
Matchday 17 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 1:5 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
  Internacional Sport Club Internacional 2:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:0 Sport Club do Recife Sport Recife
  Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 2:0 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 5
Crystal Palace Crystal Palace 1:1 Brighton & Hove Albion Brighton
 
Spurs Tottenham Hotspur 3:3 West Ham United West Ham
 
Leicester Leicester City 0:1 Aston Villa Aston Villa
Matchday 6 Villarreal Villarreal CF 2:1 Valencia CF Valencia
  Alavés Deportivo Alavés 0:2 Elche CF Elche CF
  SD Huesca SD Huesca 2:2 Real Valladolid CF Real Valladolid
  Real Betis Real Betis Balompié 0:3 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 4 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:2 ACF Fiorentina Fiorentina
  Torino Torino FC 2:3 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Udinese Calcio Udinese Calcio 3:2 Parma Calcio 1913 Parma
 
AS Roma AS Roma 5:2 Benevento Calcio Benevento
Matchday 7 Monaco AS Monaco 1:1 Montpellier HSC Montpellier
  FC Nantes FC Nantes 3:1 Stade Brest 29 Stade Brest 29
  SCO Angers SCO Angers 1:1 FC Metz FC Metz
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:3 OGC Nice OGC Nice
  LOSC Lille LOSC Lille 4:0 RC Lens Lens
Matchday 11 CSKA Moscow CSKA Moscow 3:1 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
  Rostov FK Rostov 3:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 7 Hermannstadt AFC Hermannstadt 1:1 AFC UTA Arad UTA Arad
  Dinamo FC Dinamo 0:1 Universitatea Craiova Univ. Craiova
Matchday 4
FC Sion FC Sion 0:0 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
 
FC Luzern FC Luzern 2:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 5 FC Groningen FC Groningen 0:0 FC Utrecht FC Utrecht
  PEC Zwolle PEC Zwolle 0:3 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  FC Emmen FC Emmen 2:2 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
 
Antalyaspor Antalyaspor 1:1 Gaziantep FK Gaziantep FK
  Karagümrük Fatih Karagümrük 1:1 Kasimpasa Kasimpasa
  Göztepe Göztepe 2:3 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 16 Paraná Paraná Clube 0:0 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
Matchday 6 FK Oleksandriya FK Oleksandriya 4:3 Ingulets Petrove Ingulets
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:0 Desna Chernigiv Desna
Matchday 5 OFI Crete OFI Crete 2:2 Panathinaikos Athens Panathinaikos
  AE Larisa AE Larisa 1:3 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  AEK Athens AEK Athens 1:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 9 Mouscron Royal Excel Mouscron 0:2 KAS Eupen KAS Eupen
  KRC Genk KRC Genk 2:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 2:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 7 RWDM RWD Molenbeek 3:4 RFC Seraing RFC Seraing
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 0:2 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 4 URSL Visé URSL Visé 1:2 KVK Tienen KVK Tienen
Matchday 5 SönderjyskE SönderjyskE 2:0 Bröndby IF Bröndby IF
  FC Copenhagen FC Copenhagen 1:2 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 3 Vejle BK Res Vejle Boldklub Reserves 1:2 SönderjyskE Reserves SE Reserves
  FCM Reserves FC Midtjylland Reserves 4:0 Aarhus GF Reserves AGF Reserves
Matchday 11 Partizan FK Partizan Belgrade 1:1 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 8 Hajduk Split HNK Hajduk Split 0:1 HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 20 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 2:3 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
  KuPS Kuopion Palloseura 0:2 FC Honka FC Honka
  Ilves Ilves Tampere 0:2 FC Inter Turku FC Inter
  HJK Helsinki HJK Helsinki 3:0 Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 15 SC Kufu-98 SC Kufu-98 0:2 JS Hercules JS Hercules
Matchday 7 Stal Mielec Stal Mielec 0:6 Wisla Kraków Wisla Kraków
  Legia Warszawa Legia Warszawa 2:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 9 Cherno More Cherno More Varna 3:0 PFC Montana PFC Montana
  Slavia Sofia Slavia Sofia 1:0 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 7 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 2:0 NK Bravo NK Bravo
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 1:0 NK Celje NK Celje
  NS Mura NS Mura 1:2 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Group A Jacuipense-BA Esporte Clube Jacuipense (BA) 3:1 Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) Imperatriz-MA
  Paysandu Paysandu Sport Club 0:0 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Group B Brusque Brusque Futebol Clube (SC) 1:0 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
  Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 2:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
  Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 3:2 Ypiranga Futebol Clube (RS) Ypiranga-RS
Matchday 7 Honvéd Budapest Honvéd FC 2:2 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 10 MSK Zilina MSK Zilina 2:1 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 7 SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 4:3 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
  BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 2:0 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  TuS Harsefeld TuS Harsefeld 2:0 TSV Ottersberg Ottersberg
  MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 4:0 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
  TSV Elstorf TSV Elstorf 0:0 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 16 VfL Lüneburg VfL Lüneburg 2:2 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 5 TuS Mondorf TuS Mondorf 1:00 AM FV Bad Honnef FV Bad Honnef
  SV Wachtberg SV Wachtberg 1:00 AM 1.FC Spich 1.FC Spich
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 1:00 AM TSV Germania Windeck G. Windeck
  FV Wiehl FV Wiehl 1:15 AM Eintracht Hohkeppel E. Hohkeppel
  SV Schlebusch SV Schlebusch 1:15 AM SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
  SSV Merten SSV Merten 1925 1:15 AM FV Bonn-Endenich 08 FV Endenich
  L.-Hohenlind SC Borussia Lindenthal-Hohenlind 1:30 AM SpVg Porz SpVg Porz
Matchday 7 Germ. Teveren Germania Teveren 4:0 Sportfreunde Düren SF Düren
  SV Rott SV Rott 4:1 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
  Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 1:1 Union Schafhausen U. Schafhausen
  Alem. Mariadorf Alemannia Mariadorf 3:0 GKSC Hürth GKSC Hürth
  Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 1:1 SC Brühl SC Brühl
  BW Königsdorf TuS BW Königsdorf 5:1 1.FC Düren II 1.FC Düren II
Matchday 9 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:2 VfB Dillingen VfB Dillingen
  FV Schwalbach FV Schwalbach 0:5 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 5 SG Geest 05 SG Geest 05 1:3 TSV Kropp TSV Kropp
Matchday 3 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 0:2 TSC Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 7 OSV Hannover OSV Hannover 1:00 AM TSV Godshorn TSV Godshorn
  TSV Pattensen TSV Pattensen 0:0 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  Heeßeler SV Heeßeler SV 1:00 AM TSV Wetschen TSV Wetschen
  STK Eilvese STK Eilvese 5:1 TSV Stelingen TSV Stelingen
  VfR Evesen VfR Evesen 3:1 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 2:0 TSV Barsinghausen Barsinghausen
  Kleinenbroich SC Teutonia Kleinenbroich 2:1 DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  SG Unterrath SG Unterrath 2:2 ASV Süchteln ASV Süchteln
  FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 2:2 VfB 03 Hilden II VfB Hilden II
  Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 3:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  1.FC Viersen 1.FC Viersen 2:0 1.FC Wülfrath 1.FC Wülfrath
  VfL Tönisberg VfL Tönisberg 6:2 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  VSF Amern VSF Amern 0:3 VfL Rhede VfL Rhede
  Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 1:1 SV Scherpenberg Scherpenberg
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 1:0 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  Meerbusch II TSV Meerbusch II 2:1 VfR Fischeln VfR Fischeln
  TSV Wachtendonk TSV Wachtendonk-Wankum 4:0 RSV Praest RSV Praest
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:0 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
  Burgaltendorf SV Burgaltendorf 0:1 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 0:3 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 2:0 VfB Speldorf VfB Speldorf
  Mülheimer FC Mülheimer FC 97 2:2 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 1:2 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 5 GW Firrel GW Firrel 4:2 SV Sparta Werlte Sparta Werlte
Matchday 7 VfR Voxtrup VfR Voxtrup 3:0 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 5:2 SV Union Lohne SV Union Lohne
  SC Melle 03 SC Melle 03 6:1 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 8 Wildeshausen VfL Wildeshausen 2:2 Germania Leer Germania Leer
  FC Metternich FC Germania Metternich 2:0 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
  TuS Kirchberg TuS Kirchberg 3:4 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 4:1 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 5 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 1:1 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 1:2 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 2:3 SC Freital SC Freital
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 1:3 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 7 W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 0:3 SV Langensteinbach Langensteinbach
  VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 0:2 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
  1.FC Mühlhausen 1.FC Mühlhausen 5:1 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
  Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 0:3 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Matchday 11 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 3:2 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 10 SG Walluf SG Walluf 3:2 SV Bauerbach SV Bauerbach
  VfB Marburg VfB Marburg 1:2 TSV Steinbach Haiger II Steinbach II
  Niedernhausen SV 1913 Niedernhausen 1:1 Germania Schwanheim G. Schwanheim
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 2:1 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  FSV Dörnberg FSV Dörnberg 3:1 SG Johannesberg SG Johannesberg
  SG Ehrenberg SG Ehrenberg 1:2 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  FSV Thalau FSV Thalau 0:2 FC Körle FC Körle
  Türkgücü KS Türkgücü Kassel 2:2 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 9 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 3:2 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 4:2 SG Dersim/VfR Rüsselsheim SG Dersim/VfR
  G. Ober-Roden Germania Ober-Roden moved SV Pars Neu-Isenburg Pars N-Isenburg
  SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt moved Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg moved TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  SV Münster SV 1919 Münster 2:3 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 4:0 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
  SpVgg Oberrad 05 SpVgg Oberrad 05 4:4 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
  FC Waldkirch FC Waldkirch 0:1 SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
Matchday 7 Basara Mainz FC Basara Mainz 1:00 AM FC Bienwald Kandel Bienwald Kandel
  TuS Hohenecken TuS 1904 Hohenecken 2:1 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
  FK Pirmasens II FK Pirmasens II 2:1 SV Morlautern SV Morlautern
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 1:7 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
  VfR Baumholder VfR Baumholder 3:2 SV Steinwenden SV Steinwenden
  Schifferstadt Phönix Schifferstadt 2:6 TuS Marienborn TuS Marienborn
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 0:3 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  Delbrücker SC Delbrücker SC 2:4 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  VfL Theesen VfL Theesen 2:3 Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln moved Lüner SV Lüner SV
  W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus 2:4 SV Mesum SV Mesum
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 2:2 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  SC Herford SC Herford 4:1 SC Peckeloh SC Peckeloh
  TuS Tengern TuS Tengern 2:2 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:1 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 2:2 FC Brünninghausen Brünninghausen
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 6:3 SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  SV Sodingen SV Sodingen 2:1 FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 4:0 FC Lennestadt Lennestadt
  RW Deuten SV Rot-Weiß Deuten 0:5 SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:15 AM YEG Hassel YEG Hassel
  SC Neheim SC Neheim 2:0 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 1:30 AM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  BSV Schüren BSV Schüren 0:2 SV Wacker Obercastrop Wacker Castrop
Matchday 14 UNAM Pumas UNAM Pumas 1:0 Deportivo Toluca Toluca
  Santos Laguna Santos Laguna 1:1 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 12 Columbus Crew Columbus Crew SC 3:1 New York City FC NYCFC
  NY Red Bulls New York Red Bulls 1:1 Orlando City SC Orlando City SC
  Cincinnati FC Cincinnati 1:2 D.C. United D.C. United
  Toronto FC Toronto FC 1:0 Atlanta United FC Atlanta United
  Minnesota Utd. Minnesota United FC 2:2 Houston Dynamo FC Houston
  Timbers Portland Timbers 1:1 Los Angeles FC Los Angeles FC
  Quakes San Jose Earthquakes 0:0 Seattle Sounders FC Sounders FC
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 1:0 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 15 Atl. Nacional Atlético Nacional 2:2 CD América de Cali CD América
  Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 2:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 1 Al-Nassr Al-Nassr FC 1:2 Al-Fateh Al-Fateh
  Al-Batin Al-Batin 0:1 Al-Ahli Jeddah Ahli
  Damac FC Damac FC 2:3 Al-Raed Al-Raed
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 1:2 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 7 Tlaxcala Tlaxcala FC 1:0 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 10 Cimarrones Cimarrones de Sonora 2:0 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 12 Krupa U17 FK Krupa na Vrbasu U17 0:4 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
  S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 2:4 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 10 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 0:1 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
  Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 3:1 FK Radnik Hadzici U19 Hadzici U19
Matchday 26 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 0:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
  Dynamo Brest Dynamo Brest 5:2 Rukh Brest Rukh
Matchday 33 Tanta SC Tanta SC 1:2 El Masry SC El Masry
Quarter-Finals Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 2:1 Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
  Sundowns Mamelodi Sundowns FC 0:1 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Matchday 14 Greenville Greenville Triumph SC 1:2 Union Omaha Union Omaha
Second Round
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 6:5 on pens SV Ried SV Ried
  Echternach Daring-Club Echternach 1:3 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  Oberkorn CS Oberkorn 6:4 on pens Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Wilwerwiltz FC Kiischpelt Wilwerwiltz 0:10 US Rumelange US Rumelange
  Schieren FC Jeunesse Schieren 1:2 Union Titus Petange Titus Petange
  Racing Troisvierges Racing Troisvierges 0:11 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  Erpeldange FC 72 Erpeldange 1:3 FC Schifflange 95 Schifflange 95
  AS Wincrange AS Wincrange 0:2 FC Rodange 91 FC Rodange 91
  Mertzig FC Sporting Mertzig 0:5 F91 Dudelange F91 Dudelange
  Kayl-Tétange Union 05 Kayl-Tétange 3:4 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Kehlen FC Kehlen 0:2 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  RL Larochette RL Larochette 0:4 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  FF Norden 02 FF Norden 02 1:2 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  Schengen FC Schengen 1:5 FC Differdange 03 Differdange 03
  Munsbach FC Munsbach 2:4  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  Luxemb.-Porto AS Luxembourg Porto 2:5 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  CS Grevenmacher CS Grevenmacher 2:3 UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97
  FC Green Boys FC Green Boys 77 Harlange-Tarchamps 0:8 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Avenir Beggen FC Avenir Beggen 3:2 AET FC Mondercange Mondercange
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 6:0 FC Noertzange HF FC Noertzange HF
  Lorentzweiler FC Lorentzweiler 2:0 FC Marisca Mersch Marisca Mersch
  FC Stengefort FC Stengefort 1:3 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  Syra Mensdorf Syra Mensdorf 1:0 FC Mamer 32 FC Mamer 32
  CS Sanem CS Sanem 2:0 SC Bettembourg SC Bettembourg
Matchday 1 River Plate River Plate Asunción 1:2 Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
  Cerro Porteño Club Cerro Porteño 2:0 Sportivo Luqueño Luqueño
  Mvd City Torque Montevideo City Torque 1:2 Club Atlético Progreso Progreso
  Rentistas CA Rentistas 1:2 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Danubio FC Danubio FC 0:0 Defensor Sporting Club Defensor
  Nacional Club Nacional 1:0 CA Fénix CA Fénix
  CA Cerro Club Atlético Cerro 1:0 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 16 Shelbourne Shelbourne FC 1:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 5 Olbia Olbia Calcio 1905 1:1 AS Livorno AS Livorno
  Pistoiese US Pistoiese 1921 2:1 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Novara Novara Calcio 1908 1:2 US Città di Pontedera Pontedera
  Pergolettese US Pergolettese 1932 1:0 SSD Pro Sesto Pro Sesto
  Renate AC Renate 1:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Giana Erminio AS Giana Erminio 1:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 1:2 Cesena FC Cesena
  Perugia AC Perugia Calcio 2:0 Fermana FC Fermana
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 1:2 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Carpi Carpi FC 1909 4:1 SS Arezzo Arezzo
  Padova Calcio Padova 1:1 FC Legnago Salus Legnago
  Sambenedettese US Sambenedettese 2:0 Mantova FC Mantova FC
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 2:1 Palermo FC Palermo
  Cavese Cavese 1919 0:2 US Viterbese 1908 Viterbese
  Catanzaro US Catanzaro 2:1 Calcio Foggia 1920 Foggia
  Turris SS Turris Calcio 1:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
  Teramo Teramo Calcio 1913 2:0 Casertana FC Casertana
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 0:1 Calcio Catania Catania
Semi-Finals Abdysh-Ata Kant FK Abdysh-Ata Kant 1:0 Alga Bishkek Alga Bishkek
  Alay Osh FK Alay Osh 5:3 on pens Neftchi Kochkor-Ata Neftchi
Matchday 6 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  CD Mirandés CD Mirandés 0:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
  Real Zaragoza Real Zaragoza 1:2 Málaga CF Málaga CF
  Girona Girona FC 1:0 Real Oviedo Real Oviedo
  Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 11 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 1:2 Kuban Krasnodar Kuban
  Spartak Nalchik Spartak Nalchik 3:2 FK Makhachkala Makhachkala
Matchday 12 Volna Kovernino Volna Kovernino 1:2 Zvezda Perm Zvezda Perm
Matchday 11 Avangard Kursk Avangard Kursk 1:1 Znamya Noginsk Znamya Noginsk
  Khimki 2 FK Khimki 2 1:2 FC Krasniy Smolensk FC Krasniy
Matchday 8 FC Dordrecht FC Dordrecht 2:2 Almere City FC Almere City
Matchday 4 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 2:1 CD Santa Clara Santa Clara
  Belenenses SAD Belenenses SAD 0:0 Moreirense FC Moreirense
  Farense SC Farense 3:3 FC Famalicão Famalicão
  Rio Ave FC Rio Ave FC 0:3 SL Benfica Benfica
Matchday 6 Covilhã SC Covilhã 2:2 UD Vilafranquense Vilafranquense
  Académico Viseu Académico Viseu FC 0:2 CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 5 Boluspor Boluspor 1:2 Tuzlaspor Tuzlaspor
  Bursaspor Bursaspor 3:1 Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 7 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 1:1 FC Fredericia FC Fredericia
  FC Helsingör FC Helsingör 2:1 Skive IK Skive IK
Matchday 21 Strømsgodset Strømsgodset IF 1:1 IK Start Start
  Stabæk Fotball Stabæk Fotball 4:0 Aalesunds FK Aalesund
  Kristiansund BK Kristiansund BK 0:0 Rosenborg BK Rosenborg
  Haugesund FK Haugesund 2:0 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
  Sandefjord Sandefjord Fotball 0:3 Vålerenga Fotball Vålerenga
  Ranheim IL Ranheim IL 1:1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  Stjördals B. Stjördals Blink IL 1:2 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
Quarter-Finals 1st leg CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 1:1 Jiangsu Suning JS Suning
Matchday 11 Trayal FK Trayal Kruševac 4:1 Graficar Belgrad Graficar
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 1:1 FK Radnicki Sremska Mitrovica Radnicki Srem
  Jagodina GFK Jagodina 2:0 FK Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo
  Zelez. Pancevo Zeleznicar Pancevo 0:0 FK Dubocica Leskovac Dubocica
Matchday 10 Croat. Zmijavci NK Croatia Zmijavci 1:1 NK Rudes NK Rudes
  NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 2:1 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
Matchday 12 Swit Szczecin Swit Szczecin 2:0 Flota Swinoujscie F. Swinoujscie
First Round 1st leg QD Huanghai Qingdao Huanghai 0:0 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 24 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 1:3 IFK Norrköping Norrköping
  AIK AIK 2:0 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 13 Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 0:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 10 Maktaaral FK Maktaaral 1:0 FK Altay FK Altay
  Zhetysu B Zhetysu Taldykorgan B 3:2 Akzhayik Uralsk Akzhayik
  Kyran Kyran Turkestan 1:2 FC Arys FC Arys
  Akad. Ontustik Akademia Ontustik Shymkent 1:4 SDYuSShOR-8 Nursultan SDYuSShOR-8
  Kairat-Zhas Kairat-Zhas 0:2 FK Atyrau Atyrau
  Baikonur Baikonur Kyzylorda 0:4 FK Aktobe Aktobe
Matchday 19 Surkhon Surkhon Termiz 0:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
Matchday 5 Man City U23 Manchester City U23 4:0 Leicester City U23 Leicester U23
  Southampton B Southampton FC B 0:1 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
  Newcastle U23 Newcastle United U23 2:1 Fulham FC U23 Fulham U23
  Sunderland U23 Sunderland AFC U23 0:6 Middlesbrough FC U23 Boro U23
  Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 1:3 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 12 Szeged Szeged-Csanád - GA 2:1 FC Ajka FC Ajka
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 0:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 0:1 Pécsi MFC Pécsi MFC
  Vasas FC Vasas FC 4:1 Debreceni EAC Debreceni EAC
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 3:5 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Debrecen Debreceni VSC 3:0 Dorogi FC Dorog
Matchday 9 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 1:2 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 1 Unionistas CF Unionistas CF 2:0 SD Compostela SD Compostela
  Racing Ferrol Racing Ferrol 2:3 Pontevedra CF Pontevedra
  Coruxo FC Coruxo FC 0:1 Zamora CF Zamora CF
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 2:1 Salamanca CF UDS Salamanca CF
  Real Sociedad B Real Sociedad B 1:0 SD Leioa SD Leioa
  Haro Deportivo Haro Deportivo 0:1 CD Calahorra Calahorra
  Racing Racing Santander 1:1 Club Portugalete Portugalete
  Arenas Club Arenas Club 1:1 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  UE Llagostera UE Llagostera 0:0 FC Andorra FC Andorra
  CF Badalona CF Badalona 1:0 CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet
  CF La Nucía CF La Nucía 0:0 Orihuela CF Orihuela CF
  FC Barcelona B FC Barcelona B 1:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  Linares Linares Deportivo 0:0 Yeclano Deportivo Yeclano
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 1:1 Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Algeciras CF Algeciras CF 0:0 Marbella FC Marbella FC
  CD El Ejido CD El Ejido 2012 3:0 Betis Deportivo Balompié Betis B
  Córdoba CF Córdoba CF 1:0 CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
  Mérida AD Mérida AD 0:1 CF Talavera de la Reina CF Talavera
Matchday 5 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 4:0 Altindag Spor Altindag Spor
Matchday 10 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 1:0 WSC Hertha Wels Hertha Wels
Matchday 9 LSK Hansa Lüneburger SK Hansa 1:2 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
  VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim 2:4 HSC Hannover HSC Hannover
  FC St. Pauli II FC St. Pauli II 1:1 Hamburger SV II Hamburger SV II
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 0:0 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  Mauerwerk FC Mauerwerk 0:4 FCM Traiskirchen Traiskirchen
Matchday 14 Wolfurt FC Wolfurt 0:2 Rot-Weiß Rankweil Rankweil
Matchday 9 FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 3:0 FC Wohlen FC Wohlen
  FC Langenthal FC Langenthal 0:1 FC Bassecourt FC Bassecourt
  SR Delémont SR Delémont 4:0 SC Goldau SC Goldau
  FC Kosova FC Kosova 1:00 AM FC Tuggen FC Tuggen
Matchday 8 Achuapa Deportivo Achuapa 0:1 Deportivo Guastatoya Guastatoya
  Xelajú CSD Xelajú MC 0:0 Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
  Sanarate FC Sanarate FC 0:1 CSD Municipal CSD Municipal
Matchday 9 Saprissa Deportivo Saprissa 0:0 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 12 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 1:3 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
  Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen 4:1 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
Matchday 10 VfB Ginsheim VfB Ginsheim 0:3 SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 2:3 FSV Fernwald FSV Fernwald
  SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 2:0 SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
Matchday 5 TSV Sasel TSV Sasel 4:2 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 26 DJK Don Bosco DJK Don Bosco Bamberg 0:0 DJK Vilzing DJK Vilzing
  Regensburg II SSV Jahn Regensburg II 1:3 TSV Nördlingen TSV Nördlingen
Matchday 7 Hennef 05 FC Hennef 05 1:1 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  VfL Alfter VfL Alfter 5:0 Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  Huerth FC Huerth 1:0 SpVg Frechen 20 Frechen 20
  SA Deutz 05 Sports association Deutz 05 0:1 FC Pesch FC Pesch
Matchday 9 SW Essen Schwarz-Weiß Essen 2:3 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck 2:1 VfB 03 Hilden VfB Hilden
  TVD Velbert TVD Velbert 4:1 SF Baumberg SF Baumberg
  Cronenberger SC Cronenberger SC 0:0 SC Union Nettetal Union Nettetal
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 2:11 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 3:3 SC Velbert SC Velbert
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 2:1 TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 2:3 RSV Meinerzhagen Meinerzhagen
  FC Gütersloh FC Gütersloh 1:1 Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
  1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 5:0 TuS Haltern TuS Haltern
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 0:3 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
  Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern moved Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 0:1 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
  TuS Ennepetal TuS Ennepetal moved TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  Pr. Münster II Preußen Münster II 5:1 SV Schermbeck SV Schermbeck
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne moved Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl moved Hammer SpVg Hammer SpVg
Matchday 8 SC Borgfeld SC Borgfeld 0:7 Brinkumer SV Brinkumer SV
  Komet Arsten TuS Komet Arsten moved FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
  BSC Hastedt BSC Hastedt 3:4 SV Werder Bremen III W. Bremen III
  Leher TS Leher TS Bremerhaven 2:0 SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Veg.
  Habenhauser FV Habenhauser FV 5:2 BTS Neustadt BTS Neustadt
Matchday 6 Oldenburger SV Oldenburger SV 3:3 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
  Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel 0:1 TSV Bordesholm TSV Bordesholm
Matchday 7 VfL Oldenburg VfL Oldenburg 4:1 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
  Lupo-Martini USI Lupo-Martini Wolfsburg 3:1 MTV Wolfenbüttel Wolfenbüttel
  SVG Göttingen SVG Göttingen 3:4 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
  TB Uphusen TB Uphusen 1:4 Heeslinger SC Heeslinger SC
  G. Egestorf/L. 1.FC Germania Egestorf/Langreder 3:0 MTV Gifhorn MTV Gifhorn
  Vitesse U21 Vitesse Arnhem U21 11:00 PM PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21
Matchday 4 Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 0:0 1.FSV Mainz 05 U17 Mainz 05 U17
Matchday 12 Ebbs SK Ebbs 2:00 AM SV Zams SV Zams
Matchday 13 Andelsbuch FC Andelsbuch 2:3 FC Schruns Schruns
Matchday 9 Sarraz-Eclépens FC La Sarraz-Eclépens 2:0 FC Farvagny/Ogoz FC Farvagny
  AC Taverne AC Taverne 2:1 AS Novazzano 1968 AS Novazzano
  FC Klingnau FC Klingnau 3:2 NK Pajde Möhlin NK Pajde
  FC Rüti FC Rüti 0:4 FC Uzwil FC Uzwil
Matchday 7 Ethnikos Ethnikos Achnas 1:2 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
  APOEL Nicosia APOEL Nicosia 0:1 Pafos FC Pafos FC
Matchday 10 Gornik U19 Gornik Zabrze U19 1:2 Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
Matchday 5 Faetano SC Faetano 0:1 FC Fiorentino Fiorentino
  AC Juvenes-D. AC Juvenes-Dogana 2:1 SP Tre Penne Tre Penne
  Pennarossa SS Pennarossa 0:1 La Fiorita 1967 La Fiorita
Matchday 2 CD El Nacional CD El Nacional 2:1 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
  Orense Orense SC 1:1 CD Universidad Católica Uni. Católica
  CD Macará CD Macará 1:0 CD Olmedo CD Olmedo
Matchday 16 VIETTEL FC VIETTEL FC 1:0 BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
  Sai Gon FC Sai Gon FC 0:0 Ho Chi Minh City FC HCM City
Matchday 1 St Joseph's FC St Joseph's FC 3:1  FC Boca Gibraltar FC Boca Gib
  Bruno's Magpies FC Bruno's Magpies 1:3 Europa FC Europa FC
Matchday 8 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 2:1 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 9 Alashkert II FC Alashkert II 1:2 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
  Ararat II FC Ararat Yerevan II 3:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 7 Haitzendorf SV Haitzendorf 4:1 UFC St. Peter/Au St. Peter/Au
Matchday 24 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 2:3 NSÍ Runavík NSÍ Runavík
  HB Tórshavn HB Tórshavn 4:0 Víkingur Göta Víkingur Göta
  Skála Skála IF 2:0 AB Argir AB Argir
Matchday 4 Bologna U17 Bologna Under 17 3:1 Reggiana Under 17 Reggiana U17
  Pisa U17 Pisa Under 17 2:2 Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
  Cittadella U17 Cittadella Under 17 4:2 Pordenone Under 17 Pordenone U17
  Vicenza U17 Vicenza Under 17 3:4 Milan Under 17 Milan U17
  Inter U17 Inter Under 17 3:1 Monza Under 17 Monza U17
  Udinese U17 Udinese Under 17 0:0 Hellas Under 17 Hellas U17
  Chievo U17 Chievo Under 17 2:2 Atalanta Bergamo U17 Atalanta U17
  Venezia U17 Venezia Under 17 1:2 SPAL U17 SPAL U17
  Salernitana U17 Salernitana Under 17 0:3 Pescara Under 17 Pescara U17
Matchday 5 Casale FBC Casale 0:2 AC Bra Bra
  Legnano Legnano AC 2:2 AC Saluzzo Saluzzo
  Caratese US Folgore Caratese 1:1 Pont Donnaz Hone Arnad PDHA
  Imperia ASD Imperia 1923 2:0 USD Sestri Levante 1919 Sestri Levante
  Arconatese GS Arconatese 5:1 USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  Lavagnese USD Lavagnese 1919 3:2 AC Gozzano Gozzano
  Sanremese Sanremese Calcio 2:0 Borgosesia Calcio Borgosesia
Matchday 4 NibionnOggiono ASD NibionnOggiono 1:1 Franciacorta FC Franciacorta
  Virtus Bergamo Virtus Ciserano Bergamo 1909 0:1 Desenzano Calvina Calvina
  Ponte S. Pietro AC Ponte San Pietro 1:1 USD Breno USD Breno
  Casatese Casatese 5:0 A.S.D. Brusaporto Brusaporto
  Scanzorosciate USD Scanzorosciate 2:4 Villa Valle Villa Valle
  Fanfulla ASD Fanfulla 2:0 USD 1913 Seregno Calcio Seregno
  ASD Sona Calcio ASD Sona Calcio 1:2 SSD Real Calepina FC 2020 Real Calepina
Matchday 5 Campodarsego AC Campodarsego 0:2 Luparense FC Luparense
  Este AC Este 1920 2:2 Union Feltre Union Feltre
  Ambrosiana GSD Ambrosiana 3:1 Clodiense SSD Clodiense
  Cartigliano ASD Cartigliano 2:2 ASD Manzanese Calcio Manzanese
  Virtus Bolzano Virtus Bolzano 3:0 Caldiero Terme Caldiero
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 1:1 US Adriese 1906 Adriese 1906
  Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 1:5 AC Mestre Mestre
  Belluno AC Belluno 1905 1:1 AC Trento Trento
  Delta PT AC Delta Porto Tolle 2:0 Union San Giorgio Sedico Union S.Giorgio
Matchday 4 Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 0:2 Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
  Aglianese Aglianese Calcio 1923 3:0 Forlì FC Forlì
  Progresso SCD Progresso Calcio 1:2 Pro Livorno Sorgenti Pro Sorgenti
  US Corticella US Corticella 1:1 SSDRL Marignanese Calcio Marignanese
  Rimini Rimini FC 1:1 Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
  Fiorenzuola US Fiorenzuola 1922 1:0 G.S. Bagnolese Bagnolese
  Sammaurese Sammaurese Calcio 0:3 AC Prato Prato
  Cannara ASD Cannara 0:1 Trastevere Calcio Trastevere
  Montespaccato Montespaccato Savoia 2:1 Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
  Foll. Gavorrano US Follonica Gavorrano 0:1 San Donato - Tavarnelle San Donato
  Tiferno Tiferno 1919 1:1 UC Sinalunghese Sinalunghese
  Grassina ASD Grassina 0:2 ASD Foligno Calcio Foligno Calcio
  Lornano Badesse Lornano Badesse Calcio 0:0 Sporting Club Trestina Trestina
  Albalonga Cynthialbalonga Calcio 1:0 Gsd Castelfidardo Calcio Castelfidardo
  Vastese ASD Vastese Calcio 1902 1:0 Pineto Calcio Pineto
  Recanatese US Recanatese 3:0 Porto Sant'Elpidio MP Porto S'Elpidio
  Vastogirardi Polisportiva Vastogirardi 1:0 FC Rieti Rieti
  Castelnuovo ASD Castelnuovo Vomano 2:1 Olympia Agnonese Agnonese
  SN Notaresco San Nicolò Notaresco 3:1 Atletico Terme Fiuggi Atletico Fiuggi
  Campobasso SSD Città di Campobasso 2:0 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
  Tolentino Tolentino Calcio 1:1 Real Giulianova SSD Giulianova
  Florida Team Nuova Florida 1:1 ASD Carbonia Carbonia
  Cassino Cassino Calcio 1924 2:1 Latina Calcio 1932 Latina Calcio
  Torres SEF Torres 1903 0:1 Monterosi FC Monterosi
  Nola SS Nola 1925 0:3 Muravera Calcio Muravera
  Savoia US Savoia 1908 2:0 Afragolese 1944 Afragolese
  Giugliano FC Giugliano 1928 1:0 Vis Artena Vis Artena
  Fasano US Città di Fasano 2:0 Brindisi FC Brindisi
  Molfetta Molfetta Calcio 2:1 Audace Cerignola Cerignola
  Fidelis Andria SSD Fidelis Andria 1:2 AZ Picerno Picerno
  Nardò AC Nardò 1:0 Asd Puteolana 1902 Puteolana
  Francavilla FC Francavilla 1931 2:2 USD Lavello Lavello
  Portici Portici 1906 3:2 Real Agro Aversa R. Aversa
  Gravina FBC Gravina 1:3 Casarano Calcio Casarano
  Taranto Taranto FC 1927 1:2 Sorrento 1945 Sorrento
  Team Altamura ASD Team Altamura 2:3 US Bitonto Calcio Bitonto
  Marina Ragusa Marina di Ragusa 0:1 Calcio Biancavilla 1990 Biancavilla
  Troina Troina 1:0 Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
  ACR Messina ACR Messina 2:1 Città di Acireale 1946 Acireale
  Città S.Agata Città di Sant'Agata 1:2 Cittanova Calcio 1939 Cittanovese
  S.Maria Cilento Santa Maria Cilento 0:0 FC Messina FC Messina
  Dattilo SSD Dattilo 1980 2:0 Roccella Roccella
  Rende Rende Calcio 1968 1:1 Rotonda Calcio Rotonda
  Hibernians FC Hibernians FC 1:1 Valletta FC Valletta
  Senglea Ath. Senglea Athletic FC 0:2 Sliema Wanderers Sliema Wander.
Matchday 3 San Gwann FC San Gwann FC 3:0 St. George's FC St.George's FC
  FC Swieqi Utd. Swieqi United FC 5:4 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs
  St. Andrews FC St. Andrews FC 2:0 Vittoriosa Stars FC Vittoriosa
Matchday 4 Al-Ahli SC Al-Ahli SC 2:0 Al-Sailiya SC Al-Sailiya SC
Group B Iraq U19 Iraq U19 moved South Korea U19 South Korea U19
Group C Vietnam U19 Vietnam U19 moved Saudi Arabia U19 S. Arabia U19
Group D Yemen U19 Yemen U19 moved Tajikistan U19 Tajikistan U19
Matchday 5 Bengaluru U. FC Bengaluru United 0:0 Mohammedan SC (Kolkata) Mohammedan
  ARA FC ARA FC 0:2 Bhawanipore FC Bhawanipore FC

Select date

Player birthdays

  • Raúl Tamudo
    Date of birth: Oct 19, 1977  Spain
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Retired
    Age: 43 years

Coach birthdays