To use this site, please enable Javascript.

Matches Nov 22, 2020

matchday 8
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:3 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:2 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bayern Munich Bayern Munich 1:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:2 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:1 FC Augsburg FC Augsburg
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:1 RB Leipzig RB Leipzig
 
Hertha BSC Hertha BSC 2:5 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 3:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:1 Hannover 96 Hannover 96
 
Hamburger SV Hamburger SV 1:3 VfL Bochum VfL Bochum
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 3:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
matchday 11
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:3 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:3 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 0:0 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 0:0 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Hallescher FC Hallescher FC 1:1 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
VfB Lübeck VfB Lübeck 3:0 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Angola U17 Angola U17 1:2 Sambia U17 Sambia U17
matchday 22 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Santos FC Santos FC
  Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
  Goiás EC Goiás Esporte Clube 1:0 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
matchday 9 Aston Villa Aston Villa 1:2 Brighton & Hove Albion Brighton
 
Spurs Tottenham Hotspur 2:0 Manchester City Man City
 
Man Utd Manchester United 1:0 West Bromwich Albion West Brom
  Fulham Fulham FC 2:3 Everton FC Everton
matchday 10 Levante Levante UD 1:1 Elche CF Elche CF
  Villarreal Villarreal CF 1:1 Real Madrid Real Madrid
 
Sevilla FC Sevilla FC 4:2 Celta de Vigo Celta de Vigo
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:0 FC Barcelona FC Barcelona
matchday 8 Crotone FC Crotone 0:2 SS Lazio Lazio
  Spezia Calcio Spezia Calcio 0:0 Atalanta BC Atalanta BC
 
Juventus Juventus FC 2:0 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Fiorentina ACF Fiorentina 0:1 Benevento Calcio Benevento
matchday 11 Stade Brest 29 Stade Brest 29 4:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  FC Nantes FC Nantes 1:1 FC Metz FC Metz
matchday 12 ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk postponed HSV Hoek Hoek
  Barendrecht BVV Barendrecht postponed VVOG Harderwijk VVOG
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen postponed VV Ter Leede Ter Leede
  Staphorst VV Staphorst postponed Harkemase Boys Harkemase Boys
  SteDoCo VV SteDoCo postponed FC Lisse FC Lisse
  DVS '33 DVS '33 Ermelo postponed Sportlust '46 Sportlust '46
  VV Goes VV Goes postponed VVSB Noordwijkerhout VVSB
  ACV Assen ACV Assen postponed Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk postponed VV DOVO Veenendaal DOVO
matchday 8
RB Salzburg Red Bull Salzburg 1:3 SK Sturm Graz Sturm Graz
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 1:1 LASK LASK
 
SCR Altach SCR Altach 0:2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
matchday 15 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 2:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Spartak Moscow Spartak Moscow 1:1 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
  CSKA Moscow CSKA Moscow 1:1 FC Sochi Sochi
matchday 10 Krasnodar U16 Akademia FK Krasnodar U16 6:0 Akademia Rubin Kazan U16 Ak. Rubin U16
  UOR-5 U16 Master-Saturn Egorjevsk U16 2:1 Akademia Spartak Moskau U16 Ak.Spartak U16
  Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 0:2 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
  Akad. Krasnodar Akademia FK Krasnodar 2:1 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
  UOR-5 U17 Master-Saturn Egorjevsk U17 2:5 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
matchday 11 FC Botosani FC Botosani 0:0 Universitatea Craiova Univ. Craiova
matchday 8
FC Luzern FC Luzern 1:1 FC Vaduz FC Vaduz
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 2:1 FC Basel 1893 FC Basel
matchday 12 Spijkenisse VV Spijkenisse postponed Achilles '29 Achilles '29
  Rijnvogels FC Rijnvogels postponed VV Rijsoord VV Rijsoord
  SV Poortugaal SV Poortugaal postponed VV Capelle VV Capelle
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen postponed DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys postponed FC 's-Gravenzande Gravenzande
  Achilles Veen Achilles Veen postponed VV Scherpenzeel Scherpenzeel
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam postponed ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  VV Duno VV Duno Doorwerth postponed VV Smitshoek Smitshoek
matchday 9 Willem II Willem II Tilburg 2:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
  FC Groningen FC Groningen 1:1 Vitesse Arnhem Vitesse
  PEC Zwolle PEC Zwolle 1:1 FC Utrecht FC Utrecht
 
Ajax Ajax Amsterdam 5:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 1:5 Fenerbahce SK Fenerbahce
  Denizlispor Denizlispor 0:1 Gaziantep FK Gaziantep FK
 
Besiktas Besiktas JK 3:2 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
  Hatayspor Hatayspor 2:2 Caykur Rizespor C. Rizespor
matchday 12 Swift AVV Swift postponed NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  Berkum VV Berkum postponed Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  RKAV Volendam RKAV Volendam postponed VV Buitenpost Buitenpost
  VV Eemdijk VV Eemdijk postponed SC Genemuiden Genemuiden
  DETO VV DETO Twenterand postponed SDC Putten SDC Putten
  ONS Sneek ONS Sneek postponed VV Noordscheschut Noordscheschut
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen postponed AZSV Aalten AZSV Aalten
  SV Urk SV Urk postponed ASV De Dijk De Dijk
matchday 15 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 3:1 Ross County FC Ross County
  Livingston FC Livingston FC 0:1 St. Mirren FC St. Mirren
  Dundee United Dundee United FC 2:1 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  St. Johnstone St. Johnstone FC 1:1 Motherwell FC Motherwell FC
  Hibernian FC Hibernian FC 2:2 Celtic FC Celtic
  Rangers Rangers FC 4:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
matchday 22 Oeste FC-SP Oeste Futebol Clube (SP) 2:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
  Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 0:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
  Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 0:1 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
  CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:1 Clube Náutico Capibaribe Náutico
matchday 10 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk postponed Zorya Lugansk Zorya Lugansk
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 1:1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
  FK Minaj FK Minaj 3:2 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
matchday 9 PAS Lamia PAS Lamia 1964 2:2 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  Atromitos Athen Atromitos Athen 2:2 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
  Olympiacos Olympiacos Piraeus 1:0 Panathinaikos Athens Panathinaikos
matchday 13 Standard Liège Standard Liège 2:2 KAS Eupen KAS Eupen
  KV Oostende KV Oostende 1:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 0:2 Cercle Brugge Cercle Brugge
  Club Brugge Club Brugge KV 1:0 KV Kortrijk KV Kortrijk
  Beerschot V.A. Beerschot V.A. 2:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
matchday 11 KMSK Deinze KMSK Deinze 1:1 Lommel SK Lommel SK
matchday 8 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4:1 FK Pardubice FK Pardubice
  Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 3:0 MFK Karvina MFK Karvina
  Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 2:0 FK Teplice FK Teplice
  SFC Opava Slezsky FC Opava 0:6 SK Slavia Prague Slavia Prague
matchday 15 Vozdovac FK Vozdovac 1:1 FK Novi Pazar Novi Pazar
  Napredak FK Napredak Krusevac 2:1 FK TSC Backa Topola FK TSC
  Partizan FK Partizan Belgrade 1:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
matchday 12 NK Osijek NK Osijek 2:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
  Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 0:2 HNK Hajduk Split Hajduk Split
matchday 10 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 2:2 Stal Mielec Stal Mielec
  Warta Poznan Warta Poznan 2:1 Wisla Kraków Wisla Kraków
  Lech Poznan Lech Poznan 3:3 Rakow Czestochowa Rakow
matchday 13 Cherno More Cherno More Varna 2:1 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
matchday 14 Strumska Slava Strumska Slava 3:3 FC Litex Lovech Litex Lovech
  Hebar P. Hebar Pazardzhik 2:0 PFC Minyor Pernik Minyor Pernik
  FK Sozopol FK Sozopol 3:3 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
matchday 12 NS Mura NS Mura 0:1 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
  FC Koper FC Koper 1:1 ND Gorica ND Gorica
Group A Imperatriz-MA Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) 1:3 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
  Santa Cruz Santa Cruz Futebol Clube (PE) 1:2 Manaus Futebol Clube Manaus FC
Group B Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 4:3 Boa Esporte Clube (MG) Boa Esporte
  Tombense Tombense Futebol Clube (MG) 2:0 Brusque Futebol Clube (SC) Brusque
matchday 11 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 3:0 Budafoki MTE Budafoki MTE
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:1 MTK Budapest MTK Budapest
  Honvéd Budapest Honvéd FC 0:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
matchday 14 SKF Sered SKF Sered 0:0 MFK Ruzomberok Ruzomberok
  Michalovce Zemplin Michalovce 0:1 FK Senica FK Senica
  Pohronie FK Pohronie 3:3 Spartak Trnava Spartak Trnava
  MSK Zilina MSK Zilina 2:0 AS Trencin AS Trencin
  FC Nitra FC Nitra 0:1 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
matchday 27 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 12:00 AM TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
matchday 10 Henstedt-Ulz. SV Henstedt-Ulzburg 12:00 AM Sereetzer SV Sereetzer SV
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 12:30 AM TSV Travemünde TSV Travemünde
  TuS Hartenholm TuS Hartenholm 11:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 12:00 AM TSV Rantrum TSV Rantrum
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 12:00 AM SG Geest 05 SG Geest 05
  Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 12:00 AM BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
  Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 12:30 AM TSV Kropp TSV Kropp
  Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 10:00 PM IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
  SC Freital SC Freital 12:00 AM Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 12:00 AM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 12:00 AM SG Dresden-Striesen Dresd.-Stries.
  Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 12:00 AM Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 12:00 AM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  Markranstädt SSV Markranstädt 12:00 AM FV Dresden 06 Laubegast FV Dresden 06
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 12:00 AM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 12:00 AM VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 12:00 AM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
matchday 11 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 12:00 AM 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 12:00 AM FC Wacker Teistungen Teistungen
  FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 12:00 AM 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 12:00 AM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 12:00 AM SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 12:00 AM TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  FSV Schleiz FSV Schleiz 12:00 AM SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
matchday 16 TSV Essingen TSV Essingen postponed SV Fellbach SV Fellbach
  TSV Berg TSV Berg postponed FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  Heimerdingen TSV Heimerdingen postponed TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
  Türkspor Türkspor Neu-Ulm postponed VfL Pfullingen VfL Pfullingen
  TSG Tübingen TSG Tübingen postponed TSV Crailsheim TSV Crailsheim
  Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 postponed FC Holzhausen FC Holzhausen
  Sindelfingen VfL Sindelfingen postponed SKV Rutesheim SKV Rutesheim
  FC Wangen 05 FC Wangen 05 postponed 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen postponed VfB Neckarrems VfB Neckarrems
  Friedrichshafen VfB Friedrichshafen postponed 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
matchday 14 Kehler FV Kehler FV 07 12:30 AM SC Lahr SC Lahr
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 12:30 AM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  SV Bühlertal SV Bühlertal 12:30 AM Offenburger FV Offenburger FV
  FC Teningen FC Teningen 12:30 AM SC Durbachtal SC Durbachtal
  FC Denzlingen FC Denzlingen 12:30 AM SV Weil SV Weil
matchday 6 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 1:00 AM SC Peckeloh SC Peckeloh
Group 2 CA Colón Club Atlético Colón 2:0 Defensa y Justicia Defensa
  Independiente Club Atlético Independiente 0:0 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Group 6 Huracán Club Atlético Huracán 1:2 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
matchday 1 Llaneros FC Llaneros FC 1:2 AD Union Magdalena Union Magdalena
  Cortuluá Cortuluá 3:2 Bogotá FC Bogotá FC
matchday 28 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:2 Gamba Osaka Gamba Osaka
matchday 35 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
matchday 29 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
  FC Imabari FC Imabari 1:2 Fukushima United Fukushima Utd.
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 0:1 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
  a. cl. Numazu azul claro Numazu 1:0 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
  Gainare Tottori Gainare Tottori 1:2 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  G. Osaka Res. Gamba Osaka Reserves 0:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  C. Osaka Res. Cerezo Osaka Reserves 1:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
matchday 14 FC Osaka FC Osaka 2:1 Nara Club Nara Club
  MIO Biwako MIO Biwako Shiga 3:2 Tokyo Musashino City Musashino City
  Iwaki FC Iwaki FC 1:1 Veertien Mie Veertien Mie
  Kochi Utd. Kochi United 1:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
matchday 2 Ricoh Tohoku Ricoh Industry Tohoku SC 0:1 FC La Universidad de Sendai Univ. de Sendai
matchday 3 KF Teuta KF Teuta 0:0 FK Kukësi FK Kukësi
  KF Vllaznia KF Vllaznia 3:2 KF Tirana KF Tirana
  FK Partizani FK Partizani 0:0 KF Laçi KF Laçi
matchday 17 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:1 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
  Velez U17 FK Velez Mostar U17 1:2 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
  Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 1:2 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
matchday 15 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 2:2 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:1 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 1:1 FK Velez Mostar Velez Mostar
matchday 6 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 3:0 Ajman Club Ajman Club
  Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 2:0 Khor Fakkan Khor Fakkan
  Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 3:5 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
matchday 12 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 0:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
  Trujillanos Trujillanos FC 0:2 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
matchday 29 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2:0 Isloch Minskiy Rayon Isloch
  Gorodeya FK Gorodeya 1:4 Dynamo Brest Dynamo Brest
  Neman Grodno Neman Grodno 1:0 FK Slutsk FK Slutsk
  BATE Borisov BATE Borisov 5:0 Belshina Bobruisk Belshina
  FK Minsk FK Minsk 2:2 FK Vitebsk Vitebsk
  Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 2:3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
  Rukh Rukh Brest 1:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
  Smolevichi FK Smolevichi 0:3 Slavia Mozyr Slavia
Quarter-Finals El Ahly El Ahly Cairo 2:1 Asmadat Abou Kheir A. Abou Kheir
  Zamalek Zamalek SC 2:1 AET Zed FC Zed FC
matchday 16 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1:0 FC Dila Gori FC Dila
  FC Telavi FC Telavi 1:1 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
  Saburtalo FC Saburtalo 1:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 4:1 Icheon Citizen (-2020) Icheon Citizen
matchday 26 Jinju Citizen Jinju Citizen 2:1 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
  Paju Citizen Paju Citizen 3:0 Goyang Citizen Goyang Citizen
  Yeoju Citizen Yeoju Citizen (-2020) 0:1 Chungju Citizen Chungju Citizen
  Yangpyeong FC Yangpyeong FC 1:0 Namdong FC Namdong FC
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 2:0 Siheung City Siheung City
  Icheon Citizen Icheon Citizen (-2020) 2:1 Seoul Nowon United Nowon Utd.
matchday 5 Falkirk FC Falkirk FC 1:0 Cove Rangers FC Cove Rangers
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:3 Airdrieonians FC Airdrieonians
  Partick Thistle Partick Thistle FC 2:0 East Fife FC East Fife
  Clyde FC Clyde FC 3:2 Montrose FC Montrose
  Peterhead FC Peterhead FC 1:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
matchday 14 Barry Town Barry Town United FC 0:0 Newtown AFC Newtown
  Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 0:1 The New Saints FC The New Saints
  Haverfordwest Haverfordwest County 0:3 Flint Town United Flint Town United
matchday 10 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 0:3 FC Dornbirn FC Dornbirn
  Rapid Wien II SK Rapid Wien II 1:2 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
matchday 12 Barnsley FC Barnsley FC 2:0 Nottingham Forest Nottm Forest
  Millwall Millwall FC 1:1 Cardiff City Cardiff
 
Swansea Swansea City 1:0 Rotherham United Rotherham
  Bristol City Bristol City 1:0 Derby County Derby
  Preston Preston North End 1:0 Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Wycombe Wycombe Wanderers 0:0 Brentford FC Brentford
  Luton Luton Town 1:1 Blackburn Rovers Blackburn
 
QPR Queens Park Rangers 1:1 Watford FC Watford
  Middlesbrough Middlesbrough FC 0:1 Norwich City Norwich
  Stoke City Stoke City 4:3 Huddersfield Town Huddersfield
matchday 5 Queen's Park Queen's Park FC 3:0 Brechin City FC Brechin City
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:2 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Stirling Stirling Albion FC 1:2 Elgin City FC Elgin City
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC postponed Albion Rovers FC Albion Rovers
  Edinburgh City Edinburgh City FC 0:1 Stranraer FC Stranraer
Group G Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 0:0 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Group F Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 3:1 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
First Round Saint-Pierroise JS Saint-Pierroise 5:4 on pens US Sainte-Marienne Sainte-Marienne
  Ph. Petit-Canal Phare Petit-Canal 1:0 USR Sainte-Rose USR Sainte-Rose
matchday 7 12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 1:0 Club Guaraní Guaraní
matchday 5 Maldonado Club Deportivo Maldonado 2:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Nacional Club Nacional 0:2 Danubio FC Danubio FC
  Defensor Defensor Sporting Club 0:1 CA Fénix CA Fénix
matchday 28 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 3:3 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  Kalju FC Kalju FC 0:3 FC Flora Tallinn FC Flora
matchday 30 FC Elva FC Elva 0:0 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
matchday 2 Hamilton W. Hamilton Wanderers 2:0 Auckland City FC Auckland City
  Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 3:1 Canterbury United Canterbury Utd
matchday 7 FC Carlos Stein FC Carlos Stein 1:3 Deportivo Binacional Binacional
  César Vallejo Universidad César Vallejo 0:1 Deportivo Municipal Municipal
  Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 0:6 FBC Melgar FBC Melgar
  Alianza Lima Club Alianza Lima 0:2 Sport Boys Association Sport Boys
  Mannucci Carlos A. Mannucci 2:1 Sport Huancayo Sport Huancayo
matchday 12 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 3:1 Samut Prakan City Samut Prakan C.
  Muangthong Utd. SCG Muangthong United 1:1 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Sukhothai FC Sukhothai FC 0:3 Buriram United Buriram Utd.
matchday 14 Uthai Thani FC Uthai Thani FC 0:1 Kasetsart FC Kasetsart FC
  Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC 1:3 Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Sisaket FC Sisaket FC 0:1 Khon Kaen FC Khon Kaen FC
  Chiangmai Utd. Chiangmai United 0:1 Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
matchday 12 Tanjong Pagar Tanjong Pagar United 2:2 Tampines Rovers Tampines Rovers
matchday 14 LC Sailors Lion City Sailors 2:3 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
matchday 13 Gillingham FC Gillingham FC 1:1 Charlton Athletic Charlton
  Doncaster Doncaster Rovers 1:1 Sunderland AFC Sunderland
  Peterborough Peterborough United 1:2 Blackpool FC Blackpool
  Wigan Wigan Athletic 1:2 Oxford United Oxford United
  Fleetwood Fleetwood Town 5:1 Plymouth Argyle Plymouth
  Portsmouth Portsmouth FC 4:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Accrington Accrington Stanley 0:0 Lincoln City Lincoln City
  Ipswich Ipswich Town 2:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
  Rochdale Rochdale AFC 0:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Burton Albion Burton Albion 1:3 Northampton Town Northampton
  MK Dons Milton Keynes Dons 1:3 Hull City Hull City
  Swindon Town Swindon Town 1:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
  Crawley Town Crawley Town 0:3 Carlisle United Carlisle United
  Leyton Orient Leyton Orient 3:0 Harrogate Town Harrogate Town
  Stevenage Stevenage FC 1:2 Bolton Wanderers Bolton
  Barrow Barrow AFC 2:2 Forest Green Rovers Forest Green
  Newport County Newport County 1:0 Port Vale FC Port Vale
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:0 Grimsby Town Grimsby Town
  Cheltenham Cheltenham Town 3:0 Walsall FC Walsall
  Salford Salford City 3:0 Bradford City Bradford
  Exeter City Exeter City 1:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 1:1 Morecambe FC Morecambe FC
matchday 10 Boreham Wood Boreham Wood FC 0:1 Altrincham FC Altrincham
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 2:2 Bromley FC Bromley
  Chesterfield FC Chesterfield FC 2:3 Notts County Notts County
  Woking FC Woking FC 4:1 Barnet FC Barnet
  Halifax Town FC Halifax Town 1:2 Torquay United FC Torquay United
  Wrexham Wrexham AFC 1:0 Aldershot Town Aldershot Town
  King's Lynn King's Lynn Town 2:0 Dover Athletic Dover Athletic
  Yeovil Town Yeovil Town 1:3 Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Wealdstone FC Wealdstone FC 3:3 Sutton United Sutton Utd
matchday 7 Larne FC Larne FC 1:0 Cliftonville FC Cliftonville
  Linfield Linfield FC 2:0 Glenavon FC Glenavon
  Ballymena Ballymena United 2:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Crusaders Crusaders FC 3:1 Dungannon Swifts Dungannon
matchday 8 Lecce US Lecce 7:1 AC Reggiana 1919 Reggiana
  Pordenone Pordenone Calcio 1:1 AC Monza Monza
  Brescia Brescia Calcio 2:2 Venezia FC Venezia
  SPAL SPAL 2:0 Delfino Pescara 1936 Pescara
  Cittadella AS Cittadella 2:2 FC Empoli FC Empoli
matchday 12 Renate AC Renate 2:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Grosseto US Grosseto 1912 1:0 AS Livorno AS Livorno
  Pontedera US Città di Pontedera 0:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Perugia AC Perugia Calcio 0:0 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Juve Stabia SS Juve Stabia 2:0 US Viterbese 1908 Viterbese
matchday 20 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 1:2 Unión La Calera La Calera
matchday 13 Málaga CF Málaga CF 1:2 CD Leganés CD Leganés
  CD Mirandés CD Mirandés 4:1 FC Cartagena FC Cartagena
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:1 CD Castellón CD Castellón
  Real Oviedo Real Oviedo 1:1 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
matchday 11 AC Le Havre AC Le Havre 1:2 SM Caen SM Caen
  LB Châteauroux LB Châteauroux 2:1 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  Valenciennes FC Valenciennes FC 1:1 Rodez AF Rodez AF
  Chamois Niort Chamois Niortais FC 1:2 USL Dunkerque USL Dunkerque
  Amiens SC Amiens SC 1:1 Clermont Foot 63 Clermont Foot
  Paris FC Paris FC 0:3 AJ Auxerre AJ Auxerre
  FC Chambly FC Chambly 1:1 FC Toulouse Toulouse
  Pau FC Pau FC 0:2 Grenoble Foot 38 Grenoble
matchday 23 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 3:0 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
  Chertanovo Chertanovo Moscow 0:1 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
  Baltika Baltika Kaliningrad 0:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
matchday 13 ASU Poli ASU Politehnica Timisoara 1:0 Petrolul Ploiesti Petrolul
  Aerostar Aerostar Bacau 2:3 FC Rapid 1923 Rapid 1923
matchday 16 Forte Taganrog Forte Taganrog 0:0 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
matchday 13 FC Eindhoven FC Eindhoven 2:4 NAC Breda NAC Breda
  Almere City Almere City FC 3:0 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Third Round Montalegre CD Cultural de Montalegre 2:3 Académico Viseu FC Académico Viseu
  Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 0:2 FC Porto FC Porto
  Marinhense AC Marinhense 4:6 on pens CD Cova Piedade Cova Piedade
  Arouca FC Arouca 6:7 on pens Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Trofense CD Trofense 1:2 SC Braga Braga
  Paredes USC Paredes 0:1 SL Benfica Benfica
  Anadia FC Anadia FC 2:1 CD Pinhalnovense Pinhalnovense
  Torreense SC União Torreense 2:0 FC Alverca Alverca
  Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2:3 Clube Olímpico Montijo CO Montijo
  Limianos AD Limianos 1:2 Grupo Desportivo das Fontinhas GD Fontinhas
  Espinho SC Espinho 2:1 Gondomar SC Gondomar
  Felgueiras FC Felgueiras 1932 0:1 CD Tondela Tondela
  Fafe AD Fafe 5:1 Vilar de Perdizes Vilar Perdizes
matchday 9 Benfica U23 SL Benfica U23 1:0 Portimonense SC U23 Portimonense 23
matchday 5 Ayr United Ayr United FC 2:0 Dundee FC Dundee FC
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 2:0 Raith Rovers FC Raith Rovers
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 2:0 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Arbroath Arbroath FC 0:0 Greenock Morton FC Morton
matchday 10 Bursaspor Bursaspor 1:0 Adanaspor Adanaspor
  Giresunspor Giresunspor 0:0 Samsunspor Samsunspor
  A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 6:0 Akhisarspor Akhisarspor
  FC Thun FC Thun 3:0 FC Wil 1900 FC Wil 1900
matchday 8 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 3:1 SK Lisen SK Lisen
  Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0 FK Dukla Prag Dukla Prague
matchday 12 Fremad Amager BK Fremad Amager 0:1 HB Köge HB Köge
matchday 25 Stabæk Fotball Stabæk Fotball 0:3 Molde FK Molde
  Aalesund Aalesunds FK 1:1 Vålerenga Fotball Vålerenga
matchday 28 Øygarden FK Øygarden FK 2:1 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  Sogndal IL Sogndal IL 2:1 Grorud IL Grorud IL
  Ranheim IL Ranheim IL 1:1 Hamarkameratene HamKam
  Kongsvinger Kongsvinger IL 3:2 Stjördals Blink IL Stjördals B.
matchday 16 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 1:0 FK Radnicki Sremska Mitrovica Radnicki Srem
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 2:2 GFK Jagodina Jagodina
  Zarkovo OFK Zarkovo 1:0 FK Trayal Kruševac Trayal
matchday 14 NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 2:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
  NK Osijek II NK Osijek II 2:0 NK Solin NK Solin
matchday 13 GKS Belchatow GKS Belchatow 0:1 Korona Kielce Korona Kielce
  GKS Tychy GKS Tychy 0:2 Miedz Legnica Miedz Legnica
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 1:2 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  Odra Opole Odra Opole 1:1 Gornik Leczna Gornik Leczna
  LKS Lodz LKS Lodz 4:4 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 1:1 Radomiak Radom Radomiak
matchday 17 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 1:1 KP Starogard Gdanski KP Starogard
matchday 18 Polonia Nysa Polonia Nysa 0:3 Lechia Zielona Góra Zielona Gora
matchday 21 LKS Lagów LKS Lagów 0:3 Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
matchday 28 Ljungskile Ljungskile SK 0:1 Jönköpings Södra IF Jönköping
  GAIS GAIS Göteborg 0:1 Östers IF Östers IF
  AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 2:0 Degerfors IF Degerfors
  Norrby Norrby IF 6:0 Umeå FC Umeå FC
  GIF Sundsvall GIF Sundsvall 0:6 Halmstads BK Halmstads BK
  Dalkurd Dalkurd FF 0:1 Trelleborgs FF Trelleborg
matchday 14 FK Jezero FK Jezero 0:0 FK Podgorica FK Podgorica
  Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 1:1 OFK Titograd OFK Titograd
  Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 0:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
  B. Podgorica Buducnost Podgorica 2:1 OFK Petrovac OFK Petrovac
matchday 17 OFK Grbalj OFK Grbalj 1:0 FK Ibar FK Ibar
  FK Berane FK Berane 1:1 FK Drezga Podgorica FK Drezga
  Arsenal Tivat Arsenal Tivat 3:2 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje
  FK Bokelj FK Bokelj 0:0 FK Mornar Bar Mornar Bar
  Kom Podgorica Kom Podgorica 0:2 OSK Igalo OSK Igalo
matchday 9 Norwich U18 Norwich City U18 1:1 Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
  Newcastle U18 Newcastle United U18 5:0 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
  Liverpool U23 Liverpool FC U23 0:0 Southampton FC B Southampton B
matchday 7 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 0:0 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
  Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 2:0 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
  FC Ashdod FC Ashdod 2:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 0:1 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 2:1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
matchday 17 Soroksár Soroksár SC 2:2 FC Ajka FC Ajka
  Debreceni EAC Debreceni EAC 0:1 Szombathelyi Haladás Haladás
  Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE 1:0 Budaörsi SC Budaörs
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 0:1 BFC Siófok BFC Siófok
  Dorog Dorogi FC 0:2 Vasas FC Vasas FC
matchday 14 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 2:1 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 2:0 Lech Poznan II Lech Poznan II
  Garbarnia Garbarnia Krakow 0:0 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 0:0 Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Blekitni Blekitni Stargard 2:3 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 4:0 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
matchday 5 Valladolid B Real Valladolid B 1:1 Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Sporting B Sporting de Gijón B 2:2 CD Lealtad CD Lealtad
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 0:0 CD Numancia CD Numancia
  Racing Ferrol Racing Ferrol 1:1 SD Compostela SD Compostela
  Burgos CF Burgos CF 2:0 Marino Luanco Marino Luanco
  Celta Vigo B Celta Vigo B 2:0 Zamora CF Zamora CF
  UD Mutilvera UD Mutilvera 3:3 CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  SD Tarazona SD Tarazona 1:0 Haro Deportivo Haro Deportivo
matchday 6 Laredo CD Laredo 0:0 Racing Santander Racing
  Real Sociedad B Real Sociedad B 0:1 Real Unión Club Real Unión
  Atzeneta UE Atzeneta UE 1:1 Villarreal CF B Villarreal CF B
  FC Andorra FC Andorra 1:0 UE Olot UE Olot
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 2:3 UE Cornellà UE Cornellà
  Valencia B Valencia Mestalla 0:4 UD Ibiza UD Ibiza
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 0:0 CF La Nucía CF La Nucía
  AE Prat AE Prat 0:1 CF Badalona CF Badalona
  Hércules CF Hércules CF 2:0 Orihuela CF Orihuela CF
  UE Llagostera UE Llagostera 2:0 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
matchday 5 Betis B Betis Deportivo Balompié 1:1 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Córdoba CF Córdoba CF 1:2 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  Real Murcia Real Murcia CF 3:0 Linares Deportivo Linares
  Cádiz B Cádiz CF B 3:1 CD Marino CD Marino
  Algeciras CF Algeciras CF 2:1 UD Tamaraceite UD Tamaraceite
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 2:1 San Fernando CD San Fernando CD
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 2:0 Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 2:1 Marbella FC Marbella FC
  RM Castilla Real Madrid Castilla 3:1 CDA Navalcarnero Navalcarnero
  CD Badajoz CD Badajoz 5:3 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 2:1 UD Poblense UD Poblense
  Socuéllamos UD Socuéllamos 1:2 Mérida AD Mérida AD
  Las Rozas CF Las Rozas CF 2:1 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  Villarrubia CF Villarrubia CF 1:1 UD Melilla UD Melilla
  Atl. Baleares Atlético Baleares 0:1 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
matchday 16 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 0:0 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:0 Sportfreunde Lotte SF Lotte
  RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 1:1 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
 
Preußen Münster Preußen Münster 2:1 Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  VfB Homberg VfB Homberg 0:4 Rot-Weiss Essen RW Essen
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 2:2 FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
  SV Straelen SV Straelen 0:4 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 0:0 1.FC Köln II 1.FC Köln II
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 2:0 Bonner SC Bonner SC
  FC Black Stars FC Black Stars Basel postponed FC Münsingen FC Münsingen
  FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 postponed FC Breitenrain FC Breitenrain
  SC Cham SC Cham postponed FC Bavois FC Bavois
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona postponed AC Bellinzona AC Bellinzona
  FC Köniz FC Köniz postponed FC Zürich U21 FC Zürich U21
  SC Brühl SG SC Brühl SG postponed Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais postponed SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
matchday 15 Bischofshofen SK Bischofshofen postponed SV Seekirchen Seekirchen
matchday 10 FC Kufstein FC Kufstein 12:00 AM SV Wörgl SV Wörgl
matchday 16 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II postponed SC Schwaz Schwaz
matchday 14 Röthis SC Röthis postponed VfB Hohenems Hohenems
  US Terre Sainte US Terre Sainte postponed FC Naters Oberwallis FC Naters
  Meyrin FC Meyrin FC postponed CS Chênois CS Chênois
  Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds postponed FC Echallens Région FC Echallens
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 postponed FC Bulle FC Bulle
  Martigny-Sports FC Martigny-Sports postponed FC Vevey United Vevey United
matchday 13 Holbaek B&I Holbaek B&I 3:1 Brabrand IF Brabrand IF
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 3:3 Naestved Boldklub Naestved BK
  Holstebro BK Holstebro Boldklub 0:2 FC Sydvest 05 FC Sydvest
  Avarta Avarta 3:1 Skovshoved IF Skovshoved
  Slagelse Slagelse B&I 2:0 AB Taarnby AB Taarnby
matchday 14 FC Solothurn FC Solothurn postponed SC Goldau SC Goldau
  FC Schötz FC Schötz postponed FC Baden FC Baden
  SC Buochs SC Buochs postponed FC Wohlen FC Wohlen
  SV Muttenz SV Muttenz postponed Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
  Winterthur U21 FC Winterthur U21 postponed FC Dietikon FC Dietikon
  SV Höngg SV Höngg postponed FC Paradiso FC Paradiso
  FC Balzers FC Balzers postponed FC Red Star Zürich Red Star ZH
  FC Wettswil FC Wettswil-Bonstetten postponed FC Tuggen FC Tuggen
  FC Linth 04 FC Linth 04 postponed USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
  FC Thalwil FC Thalwil postponed FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
matchday 13 Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 2:0 CSD Sacachispas Sacachispas
  Xelajú CSD Xelajú MC 0:0 Cobán Imperial Cobán Imperial
  Comunicaciones Comunicaciones FC 2:1 CSD Municipal CSD Municipal
  Iztapa Deportivo Iztapa 4:1 Sanarate FC Sanarate FC
matchday 17 SGV Freiberg SGV Freiberg postponed Freiburger FC Freiburger FC
  TSV Ilshofen TSV Ilshofen postponed SV Oberachern SV Oberachern
  1.Göppinger SV 1.Göppinger Sportverein postponed FC 08 Villingen FC 08 Villingen
  Neckarsulmer SU Neckarsulmer Sport-Union postponed FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
  FC Nöttingen FC Nöttingen postponed 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
  SV Linx SV Linx postponed 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal postponed TSG Backnang TSG Backnang
  Sandhausen II SV Sandhausen II postponed Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
  SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 postponed FV Ravensburg FV Ravensburg
matchday 16 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen postponed FC Hanau 93 FC Hanau 93
  SC Waldgirmes SC Waldgirmes postponed Hünfelder SV Hünfelder SV
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim postponed SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden postponed Türkgücü Friedberg Türk. Friedbg.
  SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz postponed FSV Fernwald FSV Fernwald
matchday 6 VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge postponed TuS Osdorf TuS Osdorf
matchday 13 A. Ludwigshafen