For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:03:40 AM
Matchday 9
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 5:3 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 9
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 4:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 9
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 9
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:4 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 9
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 2:1 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 9
Karlsruher SC Karlsruher SC 1:0 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 13
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:2 SC Verl SC Verl
Final Zamalek Zamalek SC 1:2 El Ahly Cairo El Ahly
Matchday 10
Crystal Palace Crystal Palace 0:2 Newcastle United Newcastle
Matchday 10 Brighton Brighton & Hove Albion 1:1 Liverpool FC Liverpool
Matchday 11 Real Valladolid Real Valladolid CF 1:1 Levante UD Levante
Matchday 12 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 11 Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 3:3 Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
Matchday 11 Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 0:2 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
Matchday 11 Ak. Dinamo U16 Akademia Dinamo Moskau U16 4:1 Y. Konoplev Football Akademia U16 Konoplev U16
Matchday 11 Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 4:1 Akademia Chertanovo Moskau U16 Ak.Cherta U16
Matchday 11 Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 2:1 Master-Saturn Egorjevsk U16 UOR-5 U16
Matchday 16 Arsenal Tula Arsenal Tula 0:0 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 11 DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 0:1 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 11 Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 3:1 Y. Konoplev Football Akademia U17 Ak.Konoplev U17
Matchday 10
Ankaragücü MKE Ankaragücü 0:1 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 10 Gaziantep FK Gaziantep FK 2:2 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 10 Twente FC Twente Enschede FC 0:2 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 24 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 1:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 24 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:0 Paraná Clube Paraná
Matchday 24 Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 0:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 24 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:2 Associação Desportiva Confiança (SE) Confiança-SE
Matchday 24 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 2:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 11 PFK Lviv PFK Lviv 1:3 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 11 FK Oleksandriya FK Oleksandriya 0:0 Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 12 KMSK Deinze KMSK Deinze 1:0 Club NXT Club NXT
Matchday 14 KAS Eupen KAS Eupen 3:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 9 FK Pardubice FK Pardubice 1:1 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 10 Randers FC Randers FC 2:1 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 16 Macva FK Macva Sabac 3:0 FK Indjija FK Indjija
Matchday 13 HNK Sibenik HNK Sibenik 0:3 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 11 Wisla Plock Wisla Plock 0:1 Cracovia Cracovia
Matchday 11 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 2:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 14 Cherno More Cherno More Varna 3:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 14 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 11:00 AM Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo
Matchday 14 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 3:0 PFC Montana PFC Montana
Group Stage Paysandu Paysandu Sport Club 1:0 Botafogo Futebol Clube (PB) Botafogo
Matchday 12 Újpest FC Újpest FC 1:1 Paksi FC Paksi FC
Matchday 13 Always Ready Club Always Ready 2:2 CA Nacional Potosí Nacional Potosí
Matchday 13 Real Santa Cruz Club Real Santa Cruz 4:2 Club Aurora Aurora
Matchday 13 Real Potosí Real Potosí 0:1 Club Deportivo Guabirá Guabira
Matchday 13 Oriente P. Club Deportivo Oriente Petrolero 3:4 Bolívar La Paz Bolívar
Matchday 30 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0:0 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 30 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 2:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 37 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:0 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 37 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 30 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:0 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 30 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 0:1 FC Gifu FC Gifu
Matchday 30 SC Sagamihara SC Sagamihara 3:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 6 Shabab Al-Shabab Riyadh 2:1 Damac FC Damac FC
Matchday 6 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 1:0 Al Qadisiyah FC Al Qadisiyah
Matchday 7 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 1:2 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 7 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 1:0 FC Baniyas FC Baniyas
Matchday 7 Al-Ain FC Al-Ain FC 1:0 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 16 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 16 FK Olimpik FK Olimpik Sarajevo 3:2 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 18 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 4:2 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 FK MDK U17
Matchday 18 S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 0:1  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 30 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 4:2 FK Minsk FK Minsk
Matchday 30 Isloch Isloch Minskiy Rayon 2:2 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 30 Slavia Slavia Mozyr 2:1 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 30 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0:0 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 30 Vitebsk FK Vitebsk 2:3 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 30 FK Slutsk FK Slutsk moved FK Smolevichi Smolevichi
Matchday 30 Belshina Belshina Bobruisk 3:7 Rukh Brest Rukh
Matchday 30 Dynamo Brest Dynamo Brest 3:1 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 1 CS Constantine CS Constantine 0:0 WA Tlemcen WA Tlemcen
Matchday 1 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 1:1 MC Oran MC Oran
Matchday 1 RC Rélizane RC Rélizane 1:1 Paradou AC Paradou AC
Matchday 1 JS Kabylie JS Kabylie 0:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Fifth Round Chindia AFC Chindia Targoviste 5:3 on pens AFC Hermannstadt Hermannstadt
Fifth Round Progresul S. Progresul Spartac 0:5 Universitatea Craiova Univ. Craiova
Fifth Round AFC Turris AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 1:0 Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
Fifth Round CSC Sanmartin CSC Sanmartin 0:1 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Fifth Round FC U Craiova FC U Craiova 1948 1:3 ASU Politehnica Timisoara ASU Poli
Fifth Round Farul 1920 FC Farul Constanta 1920 2:1 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Fifth Round Concordia Concordia Chiajna 0:2 AFC Botoșani FC Botosani
Fifth Round Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 1:0 ACS Campionii FC Argeș ACSC FC Argeș
final Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 0:1 Gimhae FC Gimhae FC
Matchday 15 Bala Town Bala Town FC 3:1 Newtown AFC Newtown
Matchday 11 Young Violets Young Violets Austria Wien 2:3 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 11 FC Dornbirn FC Dornbirn 1:2 FC Liefering FC Liefering
Matchday 11 SV Horn SV Horn 2:0 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 11 FAC Floridsdorfer AC 4:1 FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 11 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 0:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 14 Brentford Brentford FC 2:1 Queens Park Rangers QPR
Matchday 14 Reading Reading FC 3:1 Bristol City Bristol City
Group Stage Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 2:1 FC Seoul FC Seoul
Group Stage SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 1:2 FC Tokyo FC Tokyo
Group Stage Vissel Kobe Vissel Kobe 0:2 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 30 Kalev Kalev Tallinn 1:1 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 30 JK Trans Narva JK Trans Narva 1:3 Tallinn JK Legion TJK Legion
relegation round FC Tallinn FC Tallinn 1:0 FC Helios Voru FC Helios Voru
Matchday 3 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 0:4 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
Matchday 3 Waitakere Utd. Waitakere United 2:2 Team Wellington Team Wellington
Matchday 13 Chonburi FC Chonburi FC 0:2 Port FC Port FC
Matchday 13 Rayong FC Rayong FC 2:1 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 13 Suphanburi FC Suphanburi FC 1:2 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 15 Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 3:1 Khon Kaen United Khon Kaen Utd.
Matchday 15 Kasetsart FC Kasetsart FC 1:1 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 15 Chiangmai FC Chiangmai FC 2:1 Sisaket FC Sisaket FC
Matchday 14 Balestier Khals Balestier Khalsa 2:0 Geylang International Geylang
Matchday 15 Hougang Utd. Hougang United FC 3:2 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 14 Fleetwood Fleetwood Town 1:1 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 11 Notts County Notts County 3:0 Wealdstone FC Wealdstone FC
81' Warrenpoint Warrenpoint Town FC 2:1 Linfield FC Linfield
Matchday 9 Chievo Verona Chievo Verona 1:2 US Lecce Lecce
Second Round Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:0 Brackley Town Brackley
Second Round Morecambe FC Morecambe FC 4:2 AET Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 15 Alcorcón AD Alcorcón 1:0 Girona FC Girona
Matchday 15 Málaga CF Málaga CF 2:2 CD Lugo CD Lugo
Matchday 14 US Créteil US Créteil-Lusitanos 1:0 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
Matchday 14 Stade Briochin Stade Briochin 1:0 US Boulogne US Boulogne
Matchday 14 Stade Lavallois Stade Lavallois 4:2 FC Sète 34 FC Sète 34
Matchday 14 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 2:2 US Concarneau Concarneau
Matchday 14 US Orléans US Orléans 1:3 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 14 SC Lyon Sporting Club de Lyon 2:0 SC Bastia SC Bastia
Matchday 14 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 3:1 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 14 TOP Oss TOP Oss 0:0 NAC Breda NAC Breda
Matchday 14 FC Volendam FC Volendam 2:2 Almere City FC Almere City
Matchday 14 Helmond Sport Helmond Sport 1:0 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 10 Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 5:1 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
Matchday 8 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 2:0 FC Famalicão Famalicão
Matchday 8 Tondela CD Tondela 0:2 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Matchday 10 Académico Viseu Académico Viseu FC 0:0 FC Penafiel Penafiel
Matchday 11 Ümraniyespor Ümraniyespor 0:2 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 11 FC Aarau FC Aarau 3:1 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 11 SC Kriens SC Kriens 0:2 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 11 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 2:0 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 11 FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 13 FC Helsingör FC Helsingör 2:1 BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 13 Kolding IF Kolding IF 3:2 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 17 FK Loznica FK Loznica 3:3 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 17 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 2:1 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 17 Zelez. Pancevo Zeleznicar Pancevo 0:2 FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 17 Dubocica FK Dubocica Leskovac 3:2 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 14 Gornik Leczna Gornik Leczna 2:0 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 14 Miedz Legnica Miedz Legnica 4:2 Odra Opole Odra Opole
Matchday 14 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 2:1 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 14 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:2 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Matchday 14 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 18 RKS Radomsko RKS Radomsko 3:1 Bron Radom Bron Radom
Matchday 18 O. Zambrow Olimpia Zambrow 1:4 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
Matchday 18 KS Kutno KS Kutno 0:3 Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
Matchday 18 GKS Wikielec GKS Wikielec 0:0 Concordia Elblag C. Elblag
Matchday 16 KP Starogard KP Starogard Gdanski 1:0 Pomorzanin Torun Pomorzanin
Matchday 16 Chelmianka Chelmianka Chelm 3:4 Korona Kielce II Korona Kielce II
Matchday 19 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 4:1 Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
Matchday 19 Polonia Bytom Polonia Bytom 1:0 Stal Brzeg Stal Brzeg
Matchday 10 Boro U23 Middlesbrough FC U23 2:3 Reading FC U23 Reading U23
Matchday 10 Norwich U23 Norwich City U23 0:0 Burnley FC U23 Burnley U23
Matchday 10 Arsenal U23 Arsenal FC U23 3:1 Derby County U23 Derby U23
Matchday 10 Blackburn U23 Blackburn Rovers U23 1:1 Everton FC U23 Everton U23
Matchday 10 West Ham U23 West Ham United U23 2:0 Manchester United U23 Man Utd U23
Matchday 10 Aston Villa U23 Aston Villa U23 2:3 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 10 Southampton U18 Southampton FC U18 1:2 Norwich City U18 Norwich U18
Matchday 10 Stoke U18 Stoke City U18 2:2 Leeds United U18 Leeds U18
Matchday 10 Aston Villa U18 Aston Villa U18 2:1 Crystal Palace U18 Palace U18
Matchday 10 Tottenham U18 Tottenham Hotspur U18 1:1 Leicester City U18 Leicester U18
Matchday 23 Reading U18 Reading FC U18 2:3 Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
Matchday 10 West Brom U18 West Bromwich Albion U18 2:2 West Ham United U18 West Ham U18
Matchday 10 Derby U18 Derby County U18 5:1 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
Matchday 10 Man Utd U18 Manchester United U18 4:1 Newcastle United U18 Newcastle U18
Matchday 11 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 3:0 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
Matchday 11 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 0:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 11 H. Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 1:2 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal
Matchday 11 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 0:0 Hapoel Jerusalem Hap. Jerusalem
Matchday 11 Hapoel Afula Hapoel Afula 1:0 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 11 H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 2:0 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 11 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 5:1 Hapoel Kfar Shalem Hap Kfar Shalem
Matchday 11 Ofspor Ofspor 3:1 Payasspor Payasspor
Matchday 11 M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 0:1 Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
Matchday 11 Cankaya FK Cankaya FK 0:2 Manisaspor Manisaspor
Matchday 11 Edirne Bld Edirne Belediyesi Pas Edirnespor 2:1 Belediye Derince Spor Bld Derince
Matchday 11 Antalya Kemer Antalya Kemerspor 1:3 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 11 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 4:1 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 11 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 1:0 Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor Arnavutköy Bld
Matchday 11 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 2:4 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
Matchday 11 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 2:1 Karaman Belediyespor Karaman Bld
Matchday 11 Iskenderun FK Iskenderun FK 0:3 Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 11 Cengelköy Cengelköy SK 0:1 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 11 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor 5:0 Ceyhan Spor Ceyhan Spor
Matchday 11 Bld Kütahya Belediye Kütahyaspor 2:1 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Matchday 11 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 1:0 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
Matchday 11 Somaspor Somaspor 1:1 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 11 Arhavi Spor Arhavi Spor 0:1 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 11 Gölcükspor Gölcükspor 0:2 Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 11 Karakocan FK Elazig Karakocan FK 1:1 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
Matchday 11 Cizre Spor Cizre Spor 0:2 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
Matchday 11 Catalcaspor Catalcaspor 0:0 Altindag Spor Altindag Spor
Matchday 11 Yalovaspor Yalovaspor 0:1 Erbaaspor Erbaaspor
Matchday 11 Carsambaspor Carsambaspor 1:0 Icel Idmanyurdu SK Icel Idmanyurdu
Matchday 13 Puchov MSK Puchov 0:1 FK Poprad FK Poprad
Matchday 13 FC Kosice FC Kosice 1:0 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Matchday 13 Bardejov Partizan Bardejov 1:1 MFK Skalica MFK Skalica
Matchday 13 Komarno KFC Komarno 0:1 FK Dubnica nad Vahom Dubnica
Matchday 22 Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa 0:3 IA Sud America Montevideo Sud America
Matchday 22 Rocha FC Rocha FC 1:0 Albion FC Albion FC
Matchday 22 Central Central Español 3:1 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 22 Villa Española Deportivo Villa Española 3:2 Tacuarembó Futbol Club Tacuarembó
Second Round WH Zall Wuhan Zall 2:0 Taizhou Yuanda TZ Yuanda
Second Round BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 1:0 Chengdu Better City CD Better City
Matchday 10 LDU Quito LDU Quito 3:0 CD Olmedo CD Olmedo
Matchday 10 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 2:3 CS Emelec CS Emelec
Matchday 2 Southern Southern District 3:3 Hong Kong Rangers HK Rangers
Matchday 2 Resources Cap. Resources Capital 0:1 TSW Pegasus Pegasus
Matchday 6 Lions Gibraltar Lions Gibraltar FC 0:1 Europa FC Europa FC
Matchday 13 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 1:1 FC Noah Yerevan FC Noah
Matchday 13 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 0:1 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Matchday 13 Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19 4:0 AC Horsens U19 AC Horsens U19
Matchday 13 Lyngby BK U19 Lyngby BK U19 1:1 Aarhus GF U19 Aarhus GF U19
Matchday 13 Midtjylland U19 FC Midtjylland U19 3:3 Aalborg BK U19 Aalborg BK U19
Matchday 10 B.93 U19 Boldklubben af 1893 U19 2:2 Slagelse B&I U19 Slagelse U19
Matchday 10 Naestved BK U19 Naestved Boldklub U19 4:3 Viborg FF U19 Viborg FF U19
Matchday 3 Hobro IK U19 Hobro IK U19 3:2 Roskilde B.1906 U19 Roskilde U19
Matchday 3 Legon Cities FC Legon Cities FC 0:0 Medeama SC Medeama
Matchday 13 Vardar Vardar Skopje 2:0 Akademija Pandev Akad. Pandev
Matchday 9 Pembroke Pembroke Athleta FC 3:1 San Gwann FC San Gwann FC
Matchday 9 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC 2:0 Mqabba FC Mqabba FC
Matchday 7 Al-Gharafa SC Al-Gharafa SC 6:3 Al-Khor SC Al-Khor SC
Matchday 7 Al-Duhail SC Al-Duhail SC 4:1 Al-Kharaitiyat SC Al-Kharaitiyat
Matchday 7 Al-Sadd SC Al-Sadd SC 3:1 Umm Salal SC Umm Salal SC
Matchday 5 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC moved Sepahan FC Sepahan
Matchday 5 Tractor Tractor FC moved Foolad FC Foolad
Matchday 5 Saipa FC Saipa FC moved Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
Matchday 5 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC moved Paykan FC Paykan FC
Matchday 5 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan moved Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 5 Aluminium Arak Aluminium Arak FC moved Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 5 Esteghlal FC Esteghlal FC moved Sanat Naft FC Sanat Naft
Matchday 5 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran moved Persepolis FC Persepolis
Matchday 5 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 1:2 SuperSport United SuperSport Utd.
Matchday 2 SC East Bengal SC East Bengal 0:2 ATK Mohun Bagan FC ATK Mohun Bagan